V neděli 26.3. odjeli mladší žáci do Zruče na skvěle obsazený turnaj (Zruč, Olomouc, Ledeč nad Sázavou, Náchod, Linz a Úvaly)

První zápas jsme tradičně nezvládli a první půlku s Náchodem jsme prospali 1:7, nedařilo se nám vůbec nic v obraně ani v útoku. Druhá půle již byla z naší strany lepší, zvítězili jsme 6:4 ale prohru jsme neodvrátili.

Druhý zápas se Zručí byl od začátku vyrovnaný a vyhrocený. Skore se přelévalo na obě strany a na koni zápasu byl šťastnější tým ze Zruče, který zvítězil 11:10.

Třetí zápas s Ledčí byl již podle představ trenéra. V obraně kluci dělali to co natrénovali a činnost v útoku se také zlepšila. Dařilo se nám dohrávat míče na pivota a z tohoto postu skórovat. V poslední minutě jsme prohrávali o 1 branku a díky osobní obraně po celém hřišti se nám podařilo získat míč a vstřelit branku na konečný stav 11:11.

Zápas s Linzem byl dalším zlepšením výkonu celého týmu. I za nepříznivého stavu 4:6 kluci bojovali a opět v posledních vteřinách jsme vydřeli remízu 8:8, kdy odpovědnost na sebe vzal Dominik Doškář.

Závěrečný zápas proti neporaženému týmu z Olomouce byl pověstnou třešničkou na dortu. Kluci bojovali o každý míč, pomáhali si v obraně a v útoku proměňovali většinu šancí. Skvěle zachytali naši brankáři a výsledkem byla zasloužená výhra 8:5.

Na turnaji jsme obsadili výborné 4. místo. Vojtěch Slavík byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.

Turnaj splnil očekávání a kluci odehráli velice kvalitní utkání. Chtěl bych všem poděkovat za skvělou reprezentaci našeho oddílu.

Jiří Slavík – trenér mladších žáků

Sestava: Carboch, Vácha, Doškář, Jeřábek, Jura, Kebrt, Krob, Roubal, Slavík, Špaček, Chmel, Kroc, Tischer.