15. kolo – Kolín proti Úvalům

0
348

Kolín – Úvaly
32:30
(16:10)

Poslední odehraný zápas, který jsme absolvovali na hřišti Kolína v Ledči nad Sázavou, se nám opravdu nepovedl.

Vstup do zápasu byl velmi lehkomyslný a bez zápalu od některých hráčů, což se ukázalo na skóre 3 : 0 pro Kolín. V první půli jsme spíše ukázali nechuť hrát a bojovat o zisk bodů z tohoto zápasu. Nedařilo se nám proměňovat a naše obrana hlavně na levé straně spíše nebránila, než bránila. Což ukazuje počet vstřelených branek Michalem Krausem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco lépe a tahali jsme za delší konec, ale to nestačilo a na závěr jsme prohráli o dvě branky. Achillova pata našeho družstva je sebevědomí při zakončování střeleckých příležitostí, do kterých nemáme problém se dostat. Dále máme velkou nedisciplinovanost v obraně a následně v přechodu do rychlého útoku.

Pozitivní věc v tomto zápase vidím, že i mladý gólman jako je Jakub Chabr byl oporou a chytil dost soupeřových střel, čímž nám pomohl k přiblížení se soupeři na dostřel v druhé půli.  Další pozitivní bylo, že Michal Polák si začíná věřit a dobře dohrával postupný útok, aniž by u toho ztratil míč. Na závěr nám chybělo ještě deset minut a asi by jsme to dotáhli do zdárného konce, ale bohužel se hraje jen 2x 30 minut, a my jsme prvních deset chyběli.

Sestava a branky:
Benešovský Michal (3), Pokorný Ladislav , Kváš Jan (5), Francl Pavel (3), Šelmeci Marek (2),Lacina Richard(1), Bittman Vladislav, Kroutil Ondřej(2), Chabr Jakub, Valach David, Polák Michal (3), Vlk Jakub (1), Němeček Jan (10)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here