Mladší žáci se během víkendu zúčastnili turnaje ve slovenské Stupavě. Během třech dnů odehráli 7 utkání s bilancí 2 výhry a 5 porážek. Celý turnaj jsme pojali jako velice kvalitní přípravu a kromě jednoho zápasu se Strojárem Malacky jsme prostřídali všechny hráče. Kluci se zápas od zápasu zlepšovali a hlavně práce v obraně se nám trenérům velice líbila. Pouze ve dvou utkáních (Dukla a Vídeň) jsme tahali za kratší konec. Všechny ostatní zápasy byly velice vyrovnané a ukázaly nám naše slabiny. Tou největší slabinou je útočná fáze a střelba, alespoň víme, na co budeme tréninky zaměřovat. V posledním zápase o celkové 9. místo jsme o gól podlehli Velké Bystřici, což chlapci oplakali, ale byl to asi nejlepší zápas z naší strany.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za výkony na hřišti, rodičům za podporu a zbylým úvalským házenkářům za podporu v hledišti.

Náš tým:
Jakub Havel, Vojtěch Vácha, Jan Krista, Matěj Trapek, Albert Krob, Jaroslav Špaček, Oliver Hejnic, Lukáš Tischer, Vojtěch Slavík, Lukáš Chmel, Tomáš Černovský, Vojtěch Jeřábek, Sebastian Šikl

Zápas s HC Tatran Stupava
Zápas s Olomoucí B
Zápas s Duklou a TJ Sokol Centrum Haná
Zápas s Vídní
Zápas se Strojárom Malacky