13. kolo – Pardubice proti Úvalům

695

1.HC Pardubice – TJ Sokol Úvaly
30:22
(15:11)

První zápas v jarní části sezóny proti Pardubicím nepřekvapil asi nikoho. Prohra v každém poločase o 4 branky přesně ukazuje jak na tom momentálně jsme. Tento zápas nevyšel nikomu mimo brankáře Ládi Bittmana a Honzi Němečka, který dal skoro polovinu gólů našeho týmu.

Největší problém máme v obraně , kde nejsme jako jeden celek, ale každý si brání svoje a tím pádem máme obranu jako cedník. Z toho samozřejmě vychází i to, že nemůžeme hrát rychlý přechod.

Další věc, která je zarážející, když hrajeme všichni disciplinovaně, tak nám vychází kombinace a hra vypadá slušně. Jenže tento stav vždy trvá jen deset minut a pak většina zapomíná, že bez disciplinovanosti to nejde a zkoušením si a střílením z nepřipravených pozic, či chozením levých spojek do devítky vede vždy ke ztrátě míče.To je velká věc k zamyšlení pro všechny naše levé spojky, které  jsou nedisciplinované a nestřílejí ze střední vzdálenosti, což je obrovská škoda.

Mimochodem jsme dali dva góly ze hry z levé spojky což je tristní při počtu konkurence na tomto postu. Samozřejmě je to všechno úkaz naší přípravy, která nebyla valná. Na závěr jen snad hlavu vzhůru a bojujem dál, ještě není konec.

Sestava a branky:
Benešovský Michal (1), Pokorný Ladislav (1), Kváš Jan (2), Francl Pavel (1), Šelmeci Marek, Lacina Richadr, Bittman Vladislav, Kroutil Ondřej(3), Brichta Jakub (1), Valach David, Chabr Jakub, Polák Michal (2), Vlk Jakub (2), Němeček Jan