V neděli 6.11.2016 naše dvě družstva starších žáků odehrála takzvanou nadstavbu. To jsou pro každého tři utkání, kdy se po základní části oddělila 4 nejlepší družstva středočeského kraje (Mělník 02, Kutná Hora, Úvaly A, Úvaly B) a nyní si spolu zahrají „jen tak“.

Starší žáci „A“

Úvaly „A“ – Mělník 02
46:29
(16:3)

Úvaly A odjely k těžkému zápasu do Mělníku. Kluci do utkání nastoupili velice rozpačitě a brzo prohrávali 7 brankovým rozdílem. Časem se ale osmělili a začali hrát vyrovnanou partii. V útoku se jim docela dařilo o čemž svědčí 29 vstřelených branek. Obrana ale byla slabší a tak nakonec prohráli o 17 gólů. Za svůj výkon (především v útočné fázi) se ale nemusí stydět.

Sestava a branky:
Demjanovič Petr (G), Viktora Jan (G), Doškář Daniel (8), Poděbradský Jaroslav (9), Taitl Václav (7), Horák Pavel (2), Nepraš Štěpán, Krista Jan, Václavík Vojtěch (3), Pácalt Jakub

Starší žáci „B“

Úvaly „B“ – Kutná Hora
38:11
(13:5)

Úvaly B hrály doma s Kutnou Horou. Výsledkově to kluci zvládli na výbornou, především druhý poločas byl téměř bez chyb. Precizní důsledná obrana a rychlý přechod do útoku byl základ úspěchu. Celkově zvítězili o 27 branek a zaslouží pochvalu.

Sestava a branky:
Šubrt Tomáš (G), Podlešák Dominik (G), Hájek Michal (2), Vodička Marc (6), Skřivan Roman (2), Stejskal Jan (4), Hejnic Tadeáš (11), Kürti Oliver (7), Kroupa Bohdan (5), Vácha Vojtěch (1)

Fotografie ze zápasu Úvaly „B“ proti Kutné Hoře: